Mobile Elizabeth - race timing
Napsal Aleš   
Úterý, 16 Prosinec 2008 08:38
Mobile Elizabeth Laps je program pro hlášení mezičasů pomocí mobilu při závodech s intervalovým startem, např. běh na lyžích, cyklistická časovka, orientační běh, atd., ale lze jej použít i pro závody s hromadným startem, např. triatlon. Mobil musí podporovat Javu (J2ME). Všechny současné telefony Javu mají. Internetové stránky o mobilech jsou např. www.mobilmania.cz nebo mobil.idnes.cz.

Nejnovější verze Mobile Elizabeth 2009 umožňuje nastavit čas startu každému závodníkovi zvlášť, "neomezený" počet kol a pár dalších vychytávek. Bude připravená na další zimu :-)

Cena: 5000 CZK / 200 €

Ke stažení:
Návod pro Mobile Elizabeth 2009 - pracovní verze
ME Startlist 2009 - program pro přípravu startovky na PCMobile Elizabeth Laps is application for measure intermediate standings on mobile phone in interval start races, like cross-country skiing, cycling time-trial, orienteering, etc., it is possible to use it in mass start race too. Mobile phone has to support Java (J2ME). Most of now available phones has Java.

Current version Mobile Elizabeth 2009 allows to set start time individually, "unlimited" laps and few other improvements. This version will be ready for next winter :-)

Prize: 5000 CZK / 200 €

Downloads:
Manual for Mobile Elizabeth 2009 - working version
ME Startlist 2009 - preparing startlist on PC, Czech only

TODO:
  • english in ME Startlist